26lo.waw.pl

w dużym mieście życie jest szybszze

Tło na zdjęciu paszportowym niemowlaka

Każdy z nas w swoim życiu przynajmniej kilkukrotnie potrzebuje fotografii, która będzie odpowiednia do dokumentów. Wbrew pozorom, pierwszym dokumentem ze zdjęciem nie musi być legitymacja szkolna czy dowód osobisty, wydawany w momencie ukończenia osiemnastego roku życia. Coraz częściej zdarza się, że odpowiedniego dokumentu potrzebuje już niemowlę. Rodzice bardzo często zastanawiają się, jak odpowiednio przygotować fotografię niemowlaka. Niektórzy zabierają na wakacje już malutkie dziecko, a przygotowanie dla niego paszportu staje się nie lada wyzwaniem.

Nie tylko dlatego, że dziecko często robi niepotrzebne miny lub przekrzywia główkę w sposób, który wyklucza umieszczenie takiej fotografii w dokumencie. Problematyczna może okazać się również sama wizyta u fotografa, która często jest stresująca dla Malucha. Okazuje się, że zdjęcie paszportowe niemowlaka możemy zrobić również w domu. Często unikamy takiego rozwiązania ze względu na brak dostępu do odpowiedniego tła. Tymczasem zdjęcie paszportowe można zrobić nawet z góry, układając dziecko na białym prześcieradle lub obrusie.

Ewentualne zagięcia lub fałdki w razie konieczności można bez problemu usunąć w programie do obróbki zdjęć, na przykład w Photoshopie.

http://dzwoniarkiewicz.pl/ http://granit.pila.pl www.janosik-film.pl